38. Szwajcaria/ Switzerland

21.07.2009

Zaczynam mieć coraz więcej "ale" co do pracy mojego listonosza. Do tego, że nigdy nie przychodzi z paczkami a zostawia awizo przyzwyczaiłam się, ale żeby zmieniać godziny odwiedzin u mnie na późniejszą- o nie, tak być nie może ;)

Dodatkowo pan listnosz chyba już sobie moją osobę zapamiętał bo nie wierzę, że ktoś na moim osiedlu dostaje tyle kartek a i imię i nazwisko charakterystyczne.

Właśnie przyszła do mnie sąsiadka z pytaniem czy to przypadkiem nie do nas ta przesyłka- patrzę piękne multiview ze Szwajcarii, dane się zgadzają- chyba do mnie.

19nastka wygląda jak 15nastka dlatego wrzucone do skrzynki mieszkania numer 15. Nic w tym złego nie byłoby gdyby nie fakt, że nikt tam na stałe nie mieszka a wspomniana sąsiadka wyjmuje tylko jakieś ulotki gdy nazbiera się tego faktycznie dużo. I tym samym kartka leżakowała sobie w towarzystwie promocji z Tesco, Reala, Lidla jakiś tydzień.

Pani pielęgniarka jak napisała jest właśnie na nocnym dyżurze, ale jest nudno więc pisze sobie listy i kartki. Pewnie mieli nagły przypadek gdy miała zamiar napisać ID a potem już zapomniała ;)

3 komentarze:

Kasia pisze...

fajny znaczek ;] hahaha. z każdej strony go obejrzałam i nadal nic.

justys1358 pisze...

Swietna kartka:) Lubie takie

buka pisze...

kartka jest cudowna. kocham takie.

och, jak dobrze, że moja listonoszka jest aniołem i wszystkie paczki, nawet ciężkie do mnie targa i nigdy nie zostawia awizo ;D
jak mam znaczki w domu, to moge jej też dać wypisane kartki z przyklejonymi znaczkami i ona zanosi na pocztę (: